| JaneEyer a întrebat:

Sal TpU! Vreau sa ma ajutati va rog din tot sufletul! Imi place de un baiat care imi zice ca sunt prea mica sa stau cu el si ca rad prietenii lui de el daca sta cu mine. El nu e in niciun fel atras de minesad. Dar nu asta conteaza. Vreau sa. l uit si am auzit de vorba aceea. Daca vrei sa uiti de un baiat gandeste. te la altul. Am incercat si a functionat prima data. Dar acum nu stiu la cine sa, a gandescsadAsa ca vreau sa.mui dati alt sfat, sau ceva care sa ma ajute sa il uit pe baiatul acelasadMa puteti >ajutaFunda:*

2 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Gandeste te doar ce ti a spus.cum adica se face de ras? Da`l naiba de bou prost!oh go on. FATOOOO! daca esti puternica.gandeste-te ce a zis de tine. eu l as uita imediat!winking cum adica sa se faca de ras cu mine?oh go on

| JaneEyer explică:

Stii.defapt nu era pentru mine.m.a rugat o prietena sa pun intr pentru ea...asa ca...