| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb 2 chesti, de curand vreau sa-mi fac gaura in ureche (partea stangawinking si ce vreau sa va intreb este:
1.Am auzit ca iti da ei un cercel care sa il ti o luna sa nu se infecteze,ce se intampla daca n-l port, ca peste 1 luna si cv incep scoala...
2.Eu am deja un cercel de aur, baietii trebuie neaparat sa poarte cercei de argint?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| 1ulia a răspuns:

Salutare! eu am 2 gauri in urechea stanga. ti se da un cercel medicinal, care trebuie purtat o luna, intr-adevar. eu, spre exemplu, l-am dat jos dupa 2 saptamani insa nu toate organismele sunt la fel. deci, nu poti sa stii inainte sa se intample, in cazul asta. cat despre ce trebuie neaparat sa poarte, eu zic ca daca tu vrei sa il porti pe cel de aur nu ar trebui sa te stresezi in legatura cu " ce se poarta". poarta-l cu atitudine si vei avea de castigat:p. de ce sa nu lansezi tu o noua moda?happy sper ca te-am ajutat!happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 5 gauri dintre care 3 mi le-am facut singura, fara spirt, fara nimic.Doar cerceii, foarte putin curaj si atathappy.
Acum nu zic ca-s un model de urmat...dar eu n-am patit nimic.happy

| Loser8299 a răspuns:

Ba..esti un cocalar. PUNCT

| anonim_4396 explică (pentru Loser8299):

Cocalara-i mata!

| Kiiddaa a răspuns:

Helaw! Eu am 5 gauri in ureche.si sincer eu mi lea-m facut arata ca un Camelion 1.Nu e neaparat ...adica eu nu mi-am pus niciun cercel medicinal si nu am patit nimic! De obicei fac gauri peste tot si nu prea aud de astea! Si daca cumva ti se infecteaza dai putin cu spirt. sper ca tea-m ajutat!

| 95timy1 a răspuns:

Da iti dau ei cercelus medicinalbig grin...eu mi-am mai facut inca o pereche de gauri in urechi si am tinut cerceii aia mai mult de o luna ca nu reuseam sa ii scot...thaa(trebuia sa largesc putin cheita-chestiuta care ii tine) asa si cum spuneam mi s-au infectat gaurile. Deci nici prea mult nu e bine sa ii tii. In privinta cercelului de aur- atata timp cat tie iti place, poarta-l cu mare placerehee hee