| Denis_1041 a întrebat:

Sal TPU vreau sa va zic ceva. happy deci sunt un baiat de 14 ani. in ultimu timp am avut conflicte cu bataia. nu sunt o fire rea sau mai stiu eu ce da nu prea suport sa se ia cineva de mine chestia asta ma calca pe nervii sa va spun cum a inceput: Eram intr-o zi pe hol si un smecher s-a dat sa imi dea cu palma de ce? pentru ca stateam prea smecher in fata lui si s-a gandit el mult ca el e mare batausi. Bine eu la bataie stiu doar un singur gen de bataia si acela e box-u eu nu dau deloc bine cu picioru sau cu genunchiu sau sa fac miscari din astea sa dai cu picioru din salt pe urma el a zis sa ne batem eu i-am zis stai frate potolit n-am chef sa te vad pe jos si el ba eu te las lat si m-am gandit si eu ba eu pe asta il calc in picioare ne-am luat la bataie pentru el a mai sarit inca unu care mi-a dat un pumn in fata in fine eu i-am prins niste pumni zdraveni dar am observat ca el n-are forta deloc in pumni si nici in picioare dar se misca foarte bine mai ales cand era vorba sa dea cu picioru cred ca daca nu m-as fi ferit as fi luat un picior in gura dar l-am prins repede pe pumn si pe urma a venit profesoru si pe mine a dat vina deci frate el se ia de mine si tot eu sunt cel certat? Va rog frumos spunetiva parerea despre aceasta bataie! Ps. na batut nimeni pentru ca a intervenit profesoru.

2 răspunsuri:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine doar ca eu compensez faptul cas mai multi prin arme scaune tot ce prind alta data incearca sa te opresti inainte sa te vada profesoru sau sa atragi atentia

| Alecsandrrra a răspuns:

Incearca sa nu ii bagi in seama pe cei care se iau de tine si spune-le o replica ca sa te lase in pace