| FAQ1 a întrebat:

in primul rand scuze pentru categorie, as vrea sa imi dati niste sfaturi, deci azi m-am batut cu un baiat, din cauza ca ma amenintat ca intra peste mine in casa si ma omoara.

Ma enervat si o zis ca vrea sa ne batem, am zis ca bine, cand am ajuns la momentul adevarului, mi-am zis in gand " trebuie sa ii dau la fata ca altfel imi iau eu bataie" si cand am inceput am dat la fata dar nu am dat tare de frica straight face vreau sa trec peste frica asta, sa il nenorocesc pe fraier... in bataia de azi pot sa zic ca dupa 4-5 pumni in fata si 5-6 in cap, am iesit invingator, el mia prins 1 pumn in nas din greseala, si in cap cativa.

Nu ma simt mandru de ce am facut, dar vreau sa scap de frica asta, aaa si cand este vorba de bataie imi tremura foarte tare picioarele si nu le pot incorda

Va rog ajutor, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Ba cand ii aud pe asta "unde ai invatat ca violentei se raspunde cu violenta" ba tu esti prost? se vede ca nu te-ai batut in viata ta, ce vroiai sa faca sa stea sa isi bata ala joc de el sau sa isi ia bataie si el sa nu faca nimic, bine i-ai facut, te felicit, daca nu ii faceai nimic de lua drept fraier, picioarele iti tremura de la adrenalina, daca dai fixeaza-i barbia sau nasul si loveste cu toata forta, daca i-ai dat una in barbie e ko, si eu am aceeasi problema cu picioarele cateodatabig grinlaughing
Data viitoare incearca sa dai una si buna (adica sa-l versi pe jos) ca daca nu i-o dai din prima s-ar putea sa iti ei si tu pumnibig grin
Sper ca te-am ajutat, funda?big grin
P. s Acum sunt sigur ca imi va sari tot TPU-ul in caplaughing

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De unde ai invatat ca violentei i se raspunde cu violenta? Numai prostii se mai bat in ziua de azi, chiar si in razboaie. Desteptii se bat "in cuvinte", care pot rani mult mai mult decat un pumn. Ce te faci, daca intr-o incaierare de asta, partenerul tau cade intr-o pozitie nefericita si moare? Tineretul de azi e bun doar de sex si violente. Punct.

| Chimilica a răspuns:

Asa sunt si eu [ fata ] stai calm gandeste-te cand ii dai ca il inveti minte si gandeste-te la ce ti-a facut mai rau ca sa poti sa ii dai f tare. pup, funda?

| LobyCreW a răspuns:

Heah daca nu dai cu forta... esti un caca(scuze ca zic) dai cu forta fara frica da inainte ca un golan sau ia-ti un box(pumnal) rupei fata si sa vezi cum mai vine el sa te omoare cu maxilaru ruptlaughing

| Darky_6428 a răspuns:

Frate, ai facut bine ce ai facut. Neaparat ca, daca ii dai tare si e vina lui, sa ai langa tine 2-3 prieteni adevarati (ca martori macar), pentru ca daca se intampla sa iasa ceva grav, sa nu ajungi la exmatriculare sau cine stie ce tu, ci el! Legat de tremurat, stiu cum elaughing si mie mi se mai intampla... daca mai continua tipu asa, da-i frate tare tare...bftwinking

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Si eu am aceasta frica bro dar si eu incerc ca scap de ea tremura mainile si picioarele dar gandeste-te ca poti sal bati si dai una in moaca sai sara dinti din gurawinking

| PaunSorinValentin a răspuns:

Frate poti sa te bati oricat de mult vrei tu dar sa stii un singur lucru daca bati un baiat gandeste-te sa bati o perna dar tot sa eu dai tare intelegi spargei fata rupei capu si dal pe jos
Bafta!

| fanmetin23 a răspuns:

Da-i un sut intre picioare un pumn la ficat si l-ai spart rolling on the floor

| b3by13 a răspuns:

Incearca sa prinzi mai multa incredere in tine. nu trebuie sa fi influentat de niste vorbe goale spuse de altii. si pentru amenintare te poti duce la politie sa faci plangere.

daca va mai fi cazul sa te bati, incearca sa te gandesti ca toti tin cu tine happy si ai sa vezi ca nu iti va mai fi teama.