| CreatzaBắ a întrebat:

Sall ajutati-ma ca numai stiu ce sa fac. m-am certat cu verisoara unei bune prietene dintr'o prostie. ea ma ameninta ca ma bate ca aduce ns pe cine sa ma bata si din astea.eu am zis ca nu am chef de bataie si din astea si sa termine.acum seara, i'a dat telefonul unui baiat sa ma sune.si acel baiat mi-a zis sa termin eu prima, am zis ok. ce sa fac? nu prea as vea sa cedez din cauza ca m'a injurat rau si nu mi-a convenit. din cauza asta, prietena mea nici numai vb cu mine crying va rog ajutati-ma dau funda la cel mai bun crying helpp

1 răspuns:
| carmen_8268 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie o prostie de'asta...straight face

Daca perosana respectiva e rrom/tiganca.eu zic sa ii zici cuiva adult, dar daca nu e batausa sau ceva de genu, nu ai de ce sa iti faci griji.
sti cum am facut eu?
M-am dus la respectiva, hotarata sa ma dau eu rea si dura, si am vorbit cu ea(desi imi era fricapentru ca era cu toata satra ei, si s-a dat ea putin in spectacol, si a vazut ca nu amuza pe nimeni, am discutat si ne'am impacat )

Daca nu merge, n'ai si tu sa pui pe cineva sa se ia de ea?