| cryssa a întrebat:

Sall albig grin
a inceput vacanta. yupyyawn
nu stiu de ce, dar ma plictisesc de moarte...
nu am teme, nimicstraight face
de calculator si tv m-am plictisitcrying(
chiar nu stiu ce sa fac pe frigul asta de afara. nici macar nu ningesigh
ceva idei?smug

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dormi cat poti de mult.

7 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Iesi mai des cu prietenii si distreazate.

| CookieșiParty a răspuns:

Dap.Deseneaza,picteaza,joacate cu jucariile daca esti copil! Iti dau un joc.Nu trebuie sa fii membru.Adica doar azi.Caci daca vrei sa fii membru in alte zile trebuie sa platesti! uite linkul:

http://www.pandanda.com/

Citeste, strange bani, exerseaza exerciti.

| Xpert a răspuns:

Poti chema prieteni la tine sa te distrezi!
poti iesi cu prietenii in oras!
poti gasi un joc pe pc si sa incepi sa progresezi la el!
poti sa dormi!
poti sa contruiesti!
lista continua la nesfarsit!
doar puneti capul la contributie si sigur gasesti ceva!
bafta!

| NeverTooLateee a răspuns:

Poi 1 : poti sa iesi ca prietenii in mall 2 : poti sa te duci la patinoar 3 poti sa dai un party 4 poti sa te duci intr-un club ca prietenii sh cam atat

Funditssa big grinbig grin

| alina_7878 a răspuns:

Citeste, deseneaza, scrie ceva, canta, danseaza, iesi in oras, fa gimnastica, citeste happy

| funnygirl a răspuns:

Buna intrebare laughing si eu sunt la fel, nu stiu ce sa fac sad dar m-am gandit sa merg cu prietenii cateva zile undeva la mare sau la munte. nu stiu thinking

| PLoietre a răspuns:

Cati ani ai?