| xB0gDaNx a întrebat:

Ce as putea face ca sa nu ma plictisesc? Daca afara ploua, si m-am plictisit de calculator? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Pune mana pe o carte! Sau cauta ebooks. Scrie un blog, deseneaza, uita-te la un serial, fa curat in dulap!
Du gunoiul, pregateste cina pentru toata familia, fa o baie relaxanta cu spuma. Du-te la alergat. Plimba un catel.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ce fac eu cand ma plictisesc :
-joc Conquiztador sau Lady Popular
-ma uit la seriale(The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Merlin, Neveste Disperate si Anatomia lui Grey)
-citesc (ce-mi place, nu ce imi este impus!)
-ma joc cu pisica mea

| ÐÿÅ a răspuns:

Citeste o carte, deseneaza, construieste ceva artistic, fa-ti temele laughing ...joacate cu animalele tale,(daca ai)...asculta muzica la casti, joaca jocuri cum ar fi monopoli sau europolis(asta daca mai este cineva langa tine), sau cheama un prieten, pe cineva si gasiti ce sa faceti impreuna!

| Zuzazozo a răspuns:

Te poti apuca de desanat daca ai talent sau daca nu ai poti sa faci caricaturi.

| Against a răspuns:

Uita-te la filme.