| DjLayla a întrebat:

Sall al vreau niste jocuri gen metin 2 4 story cabal rode etc dati-mi site si dau funda +vot

4 răspunsuri:
| S0nofS4tana a răspuns:

Incearca aicihttp://mmohuts.com/games/mmorpg?o=6
e o lista cu astfel de jocuri

| Moon4Lord a răspuns:

Dragon Nest SEA e cel mai tare ai 18 skilluri in bara si mai multe skilluri cale le combini cu controalele faci usor lv si e max pana la 50, dar se va face pana la 60 si sunt 6 class-uri(Warrior, Archer, Kali, Academic, Cleric, Sorceress) de exemplu din Warrior te poti face Swordmaster sau Mercenary,
Mercenary -> Destroyer sau Barbarian
Swordmaster -> Moonlord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri iti zic eu are si grafici faine daca il pui pe high graphics FUNDA?

| Bytza_Filip_1998 a răspuns (pentru Moon4Lord):

Mane imi poti face u un cont la dragon nest sea

| Punct_Răzvii_1997 a răspuns:

Two worlds 2, incearca-l si pe single player