| deea2sabau a întrebat:

Sall all ...Am o problema am vorbit cu un baiat 6 luni, am inceput sa ne placem reciproc, dar acum o luna am aflat ca suntem veriosori si acum nu prea vorbim. Voi ce credeti ca intr-o luna de zile deja nu mai are nici un sentiment pentru mine?

Răspuns Câştigător
| pinky_2278 a răspuns:

Mmmm.e o intrebare cam grea. daca sunteti veri apropitati eu cred ca a fost naspa daca ati fost si intr- o relatie.dar nu cred ca nu mai simte ceva pentru tine dint-o data.cred ca inca te place ca iubita nu ca verisoara dar nu vrea sa ti mai arate dat fiind ca a aflat ca sunteti verisori.Dar eu as incerca sa l uit pe acest baiat deoarece nu e bine sa fie iubiti doi verisorihappy.imi pare rau de tine dar infrunta realitatea si cauta alti baieti ca eu cred ca tu esti o fata frumoasa si agati repede baietiiwinkingbig grin.Papa:*

1 răspuns:
| TinkerbellM a răspuns:

Daca voi va placeati inainte sa aflati ca sunteti verisori, dupa parerea mea asta nu impiedica cu nimic relatia, daca la inceput nu stiati. Totusi incearca sa ii dai tu cateva semne de viata si incearca sa il intrebi de ce nu mai vorbeste cu tine... Poti rezolva asta numai prin comunicare. Si pune`i intrebarea : " Daca nu aflai ca suntem verisori, mai vorbeai cu mine? " si vezi ce poate sa iti raspunda... Sper ca am fost de ajutor big grin Succes :*