| pinkLife4me a întrebat:

Sall all! am si eu o problema...mai sensibila.imi place mult d un baiat din scoala mea si el are prietena cum sa fac sa ma observe?

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Are prietena
e luat.lasa-l.nu se face.nu te bagi in relatia omului. poate ei se iubesc.
in primul rand o sa suferi tu, in caz ca nu te baga in seama si ti se pune si mai tare pata pe el si in al doilea rand daca prin absurd ar ajunge sa fie ceva intre voi lumea o sa te considere o mare panarama, ca i-ai furat alia prietenul(o sa aiba grija fata sigur de asta)

| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi aici e o problema, daca are prietena nu prea cred ca o sa te observe.

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna happy
In primul rand de ce vrei sa te observa daca el are prietena? Te`ai gandit ca poate ei se iubesc? De ce mereu majoritatea fetelor vor baieti care au prietena? straight face
Daca el se desparte de ea, pentru ca nu o mai iubeste, atunci poti sa te faci observata, sa faci cunostiinta cu el si asa mai departe. Pana atunci lasa`l in pace straight face. Stiu ca fructul interzis este cel mai dorit, dar totusi gandeste`te la ea si la el.
O zi faina happy