| caty870 a întrebat:

Sall all imi puteti spune si mei un server de metin2 (cu tot cu site in raspuns) PVM cu rate de cam 500-1000? Si cu o mica descriere daca se poate big grinbig grinbig grin. Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta Metin2 Advanced.

| catalinutzzul a răspuns:

Stiu eu un server fain Metin2 osiris 2013 se creste binisor ratele de 600% faci bani destul de bine sunt multe evolutii eveniment cu cufere non stop si mai vezi tu pe parcurs ma astept la fundita sa nu cumva sa contactez un admin
uite site:http://metin2osiris2013.com/