| andreiursache a întrebat:

Sall all TPU am un windous 7 64 biti instalat si as vrea sa-mi instalez altul(xp32 biti) si nu imi merge bag cd-ul imi arat ca sa insertat si dupa mi se deschide iar windousu 7. xp e pe 32 biti help va rog

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Faci o greseala pe timpul derularii activitatii. Cel mai bine este sa intrii in BIOS si la optiunea de bootare sa lasi numai CD-ROM. Acolo exista si bootare de pe HDD. O inlocuiesti cu CD-ROM. Apoi te uiti atent ce se intampla pe ecran si daca-ti cere sa apesi o tasta oricare, o apesi. Altfel intra iar in Windows 7.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.