| SoferTir a întrebat:

Sall! Am o intrebare...Am 12 ani si 1.60 si mi se pare ca sunt prea inalt.Toti colegii din clasa sunt mai scunzi ca mine cu min 10 cm.Decat o fata e mai inalta ca mine. Voi ce credeti sunt inalt? Voi cati ani aveti si ce inaltime?

5 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Fi multumithappy Eu am 15 ani si sunt inalta 1.58.Nu trebuie sa te complexeze inaltimea.Esti inalt pentru varsta ta, intr-adevar dar nu se stie niciodata cum o sa procedeze cresterea ta. Oricum nu te preocupa ca este un avantaj. happy

| Ayna a răspuns:

Crezi ca aceasta e o problema? Sunt domnisoara si vreau sa iti spun ca ai un noroc mare ca ai asa inaltime! Fetele sunt atrase de baietii inalti asa ca capul sus si bucura-te de acest lucru pina cind nu te-au ajuns altii!
(am 20 ani si 1.64)

| Diana0987 a răspuns:

Nu dragul meu` si eu am 12 ani si am 1 60 si mie nu mi se pare ca sunt deloc inalta.Inloc sa te preocupe asta ar trebui sa te mandresti ca eti inalt la mine in clasa au si 1 75 si ce? Toti sunt frumosi in felul lorhappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm,nu prea esti inalt cum ti se pare tie. Eu la 12 ani aveam 1.65 si eram cea mai inalta din clasa. Acum am 14 si am 1.68. Ar trebui sa profiti de inaltimea ta si multi te invidiaza, te asigur. Gandeste-te si tu, in preajma unei fete gen Monica Columbeanu(la inaltime ma refer) ai vrea sa pari un fel de Irinel Coumbeanu?

| skiTeL a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1.73 si cred ca esti bine.