| andrutza99_3824 a întrebat:

Sall! am o intrebare:imi place de un tip din cls. de la mine super-dragut dar el nu ma place. ce ar trebui sa fac?

astept multeeee raspunsuri! mersi!

7 răspunsuri:
| Dodolino0 a răspuns:

Mda.ar cam trebuii sa-i spui

doar ca nu ai de unde stii daca te place sau nu big grin

deci nu mai lua singura decizii pripite si spune-i in fata

| Kittiii1102 a răspuns:

Cand te intalnesti cu el, opreste-l si spune-i! happy E cea mai buna metoda.

| Iulian94 a răspuns:

Daca ai 11-12 ani ai putea sa incerci sa ii atragi atentia sa te imbraci frumos. lucruri de fata. sa incerci sa te dai la el cate putin daca vezi ca nu vrea sau incearca sa il faci un pic dar un pic geloswinking dupa daca l-ai facut mai mult. il poti pierde.

General:Ar fii sa te imbraci sexy sa ii vb dulce si poate te invita undeva sau u pe elwinkingPoti sa ii zici u hai la mine ca sa facem temele.winking

| Iulian94 a răspuns:

Imbracate sexy vorbeste dulce ajutal daca are nevoie de ceva sau ceva. dar ai grija sa nu vb ca o prietena mai mult ca o iubita. ca si cum ai vrea ceva de la el. SUCCES

| D4lid4 a răspuns:

Cum ai ajuns tu la concluzia ca nu te place? ti-a zis el? poate tragi o concluzie pripita, la varsta voastra baietii sunt mai timizi, chiar daca le place de o fata reactioneaza pe dos laughing E posibil ca si el sa te placa, asa ca cel mai bine pentru linistea sufletului tau ar fi sa ii spui ceva de genul "Imi esti simpatic, si ma intreb ce parere ai despre mine". Cam asta ar fi ideea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Iulian94 atat de usor de cucerit esti? niciun dans la bar, nicio coafura mai speciala sau poseta de firma? Aa, ai uitat sa specifici cum oferi plata papusii.
Mai Andreea, unui om nu i te poti baga pe gat cu forta. Nu te inghite si gata, nu e ca la roboti. Tu-l placi, dar daca el nu vede in tine nimic pe placul lui, nu ajungeti nicaieri. Presupun ca vrei sa fii cu el. Ei bine, nu cred ca ti-ar placea sa rabzi prea multe de la el. Cand primesti un dar si nu-ti place, il tratezi cu indiferenta si iti este egal cu 0. Ei bine, inchipuie-ti ca acel dar ar avea suflet.
p. s: cred ca ai 11 ani, asa ca nu am intrat in polemnici despre dragoste adevarata ca nu-i cazul.

| emma21 a răspuns:

In primul rand, daca esti sigura ca nu te place ar trebui sa-i lasi spatiu.Nu stiu cum esti tu dar unele fete, in situatia ta li se baga baietilor pe gat cu forta.Nu cred ca le place sa primeasca tot pe tava.Incearca sa te apropii de el dar nu in exces.