| DenniDen a întrebat:

Sall
Am si eu o dilema.un baiait de la o prietena din clasa de fiecare data cand ma vede vine sa dea in mine si restul dar cate o data nu ma baga in seama...iar intr-o excursie de acum cateva saptamani m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si ne jucam provocare si m-a pupat de 2ori pe buze..deci dilema mea e: 1 Daca ma place si 2 daca da de ce se comporta asa cu mine?

4 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Daca se comporta asa cu tine, asta inseamna ca nu este educat.Un baiat cu o educatie aleasa nu are voie sa dea intr-o fata.Eu zic ca ori sta cu tine pentru a-si bate joc de tine,ori te place (dar, nu prea cred, sincer), ori arati bine si lui nu ii pasa decat de aspect in general. Sfatul de la mine cel mai important, este: NU STA CU EL!

| NickyDragutza a răspuns:

Pai cand un baiat e rautacios cu o fata in general inseamna ca o place laughinglaughing am un ''specimen'' din-asta in clasa mea laughing deci eu cred ca te place... daca se comporta asa cu tine inseamna ca vrea sa iti atraga atentiawinkingwinking

| raducubos a răspuns:

1big grinaca te place (nu trebuie sa dea in tine.) Dupa minelaughing 2. poate da ca este needucat. 3.tea pupat in excursie de fata cu colegii? arati bine? daca da..la amandoua inseamna ca a facut-o doar ca sa para bine in fata colegilor. Sfatul meu Nu FI CU EL!

| selena23 a răspuns:

Doaamne! cum poti sa intrebi daca te place? normal ca te place! doar nu sa pupat asa cu tine si da in tine doar ca sa il iei in seama asa se exprima fata de tine da te place inca foarte mult! 1