| LoveYouBum a întrebat:

Hey Guys! Poveste luunga.Eu m.am mutat la un alt liceu unde era un baiat in clasa cu mine. Bun incepe anul scolar.Aflu ca ma place.Nu am luat in serios nimic.Eu si cu prietena mea stateam in fata lor si ne enervau ft tare. Apoi am inceput sa fim ft buni prieteni. A urmat o excursie cu clasa unde mi. a spus ca ma place nici de data asta nu am facut nimic. Dupa asta la cateva zile a iceput sa placa si mie de el si lui de mine. Zicea la toti ca ma place si nu intelegeam de ce nu vrea sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. Apoi a intervenit o colega. Ea zice ca nu il place dar din moment ce l. a pupat pe obraz(la un joc de adevar si provocare) si stau din ce in ce mai mult impreuna nu stiu ce sa zic.Lui ii place de ea acum. Iar mie de el.Am aflat de la el asta ca nu ma mai place si se vede.Nu ma mai baga in seama deloc. Ce sa fac sa il recuceresc il vreau inapoi si mi-am dat seama prea traziu.Va rog.

Răspuns Câştigător
| GeoXoXo a răspuns:

Cred ca te inteleg!sadIn fine si cu mine.deci ai 2 optiuni:1.afla ce are fata aceea in + fata de tine si fa ceva remarcabil,admirabil,in care sa-i atragi atentia baiatului!winkingNu te lasa batuta. Daca esti o fire mai provocatoare, incapatana, lupta! iar a 2a optiune:Ia-ti inima in dinti! Du-te la el si spune-i ce ai pe inima. Apropiete de el.Incearca sa stai cat mai mult langa el dar, fara a se observa ca il placi.Tu trebuie sa te lasi dorita.Si daca intr-un final nu si totusi NU lasa-l! acum uh decizi!winking

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Nu prea cred ca poti, trebuia sa profiti cat ai avut ocazia.E si normal sa te lase balta daca tu nu il bagai in seama.Din partea mea meriti sa suferi dupa el, cum si el probabil a suferit cand tu il ignorai.

| Anonim134 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa-i spui lui ceea ce simti tu pentru el. poate va intelege. poate el face chestiile astea cu EA, doar pentru a te face geloasa pe tine. tu incearcahappy vei vedea rezultatelehappy

succes:*

| DeeaRoz a răspuns:

Incearca si tu sa ii platesti colegei cu aceeasi moneda. adica arata-i baiatului ca tu chiar il placi si vrei sa fii cu el[adica daca chiar vrei sa fii cu el]adica nu stiu. pupal si tu pe obraz, fa chipuri provocatoare ca si cum l-ai vrea sau nu stiu. oricum sper sa te ajute...happy