| Danut000 a întrebat:

Sall ...Am si eu o intrebare ...Doare cand iti faci tatuaj pe abdomen?

Răspuns Câştigător
| Mia98 a răspuns:

E suportabil! nu e atat o durere, cat o usturime enervanta prin insistenta ei.
Iar referitor la moda tatuajelor.nu cred ca exista asa ceva.sau hai sa ma exprim altfel: atata timp cat e vba de un tribal deasupra fundului.FORGET IT! dar ma gandesc ca oamenii cu o minte care functioneaza in parametrii normali, atunci cand isi fac un tatuaj, au si un motiv...
Eu am tatuaj si inseamna enorm pentru mine! reprezinta legatura perinteasca de care, din pacate, nu am avut parte.Este intr-un loc pe care pot cu usurinta sa il ascund(a nu se crede ca e pe eu stiu unde).
Deci sfatul meu: nu-ti face probleme in ceea ce priveste durerea, sunt altele mai importante cand e vba de un tatuaj pe viata.
Mi-l arati cand e gata?

| Danut000 explică (pentru Mia98):

Eu nu imi fac ceva simbolic sau care reprezinta nu stiu ce Dar nici tribaluri etc prostii.O sa imi fac 2 stelute.pentru ca imi plac atata tot. Cand va fi gata o sa til arat. Ms pentru ras

| Danut000 explică (pentru Mia98):

Mi-am facut tatuajul,
Cum facem sa til arat daca mai vrei sa il vezi!

| Mia98 a răspuns (pentru Danut000):

Pe yahooo