| Gimy21 a întrebat:

Sall, am si eu o problema la Yahoo Messenger.Mereu imi trimite singur la toata lista,, foto http://ibe.am/xtzPZ" si mai multe. Ce are imi puteti spune si daca pot sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Ce răspunsuristraight face @Gimi, ai un virus care trimite singur mesaje de genu` la toate persoanele din lista de messenger. Cel mai sigur ar fi să îţi instalezi un antivirus, dai un full scan, şi vezi pe urmă ce găseşte. În caz că nu reuşeşti cu un antivirus, îţi recomand Malwarebytes' Anti-Malware, care te ajută să scapi de orice e dăunător la tine în calculator. Cheers!

3 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Man

Nu poti sa scapi de el sunt Hakeri care iti arata site-uri care sunt deschise max 1 luna ca sa nu-i prinda politia si iti arata ca ceva super tare nu stiu ce program super tare si daca dai download ti-ai bagat un virus in calc si ti l-ai belit trebuie sa ii reinstalezi windowsu ca sa mearga iar sau iti chesti xxx

| QuitQusifor a răspuns:

Este un virus
nu intra pe el... big grin

| Danyel_1914 a răspuns:

Acela este un virus ar trebui sati descarci antivirus dar nu unul naspa ci unul bun si cand mai primesti asa ceva pe mess nu mai da clik pe link