| daniel10vasilca a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger. Atunci cand sunt intrat pe id-ul meu din 10 in 10 minute se trimite un mesaj la fiecare din lista mea.
Eu am avut versiunea 11 dupa aceea am desinstalat si am instalat 10 dupa aceea 9. Si tot asa face. In mesaj scrie : " is this your pic? :D http://ibe.am/rs/7iX
Va rog ajutati-ma :o3 :D
Funda+vot :D:P;)
Va rog!

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Vasilica faza e ca poti tu sal dezinstalezi si sal instalezi de cate ori vrei>< de aia trimite pentru ca e un virus care trimite automat mesaju. daca ai un antivirus scaneazati pc-ul si vei gasi bug'ul.iar apoi il stergi de tot(virusul)funda?

1 răspuns:
| daniel10vasilca explică:

Mersi winking