| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Sall.Ati primit bataie cu cureaua la fundul gol?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, Doamne ferește!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Tu ai citit intrebarea inainte s'o postezi? Esti penibil!

| Bibiiubesteciocolata a răspuns (pentru MihaiAndronescu123):

Adica intrebarea pe care ai postat'o tu e penibila.Ce e atat de greu de inteles?

Atunci cand citesti intrebarea ta ai impresia ca tu ai traume din copilarie sau ca inca esti batut cu cureauahappy

| MihaiAndronescu123 explică (pentru Bibiiubesteciocolata):

Nu am fost batut ma

| CodrinV a răspuns:

Nu e de loc penibila intrebarea. Pedepsele corporale au fost 'la moda' in Romanika, asa ca unii am mai luat-o cu cureaua la fund cind eram copii. Mie imi era frica de curea ca de nimic altceva. Ma feream cit puteam sa nu iau bataie si tot a trebuit sa-mi dau pantalonii jos de citeva ori. Cel mai rau a fost cind am avut o nota foarte mica la purtare. Au aflat ai mei si... va incipuiti ce a urmat.

| ILoveYou1102 a răspuns:

Eu nu
Prietena mea da, si e groaznic.e batuta zilnic.