| KUBY78 a întrebat:

Sall ce pot face sa seman cu naruto?

7 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Sa semeni cu el din ce punct de vedere?
Nu vad nimic rau in a avea un model in viata(pentru ca oricat de nerecunascatori am fi,Naruto a dat o lectie de viata multor copii), trebuie doar sa stii sa te rezumi la ceea ce-ti ofera realitatea.
Dar...tu ar trebui sa-ti doresti sa fi unic, sa iei de la ceilalti doar ce consideri ca te avantajeaza.
Daca vrei sa semeni cu el din punct de vedere fizic, nu cred ca este foarte greu, poti cumpara de pe internet toate lucrurile de care ai nevoie.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Pai daca esti blond deja fa-ti frizura ca a lui ati iei un gel si ati faci tepi comanzi de pe net o bandana naruto ti-o pui pe cap si Naruto esti

| WeAreYoung a răspuns:

Pai vopseste-te blond fa-ti niste tepi in cap si niste operati estetice laughing

| Neverwas a răspuns:

Stai sub o piatra si vezi daca poti sa o ridici cu un deget.
Te pup, pa pa.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru Neverwas):

Scuzati-ma ca raspund pentru alta persoana dar altfel nu apare
Da-ti cu un ciocan in cap si striveste-te cu o piatra

| baf a răspuns:

Te tunzi

| andreionut142 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu mai fi chiar atat de pasionat de desenele animate. Poate pui aceste intrebari deoarece varsta isi spune cuvantul...Si eu cand eram mai mic pe la 8-9 ani eram pasionat de Spider-Man si alti eroi dar acum m-am schimbat si sfatul meu este sa faci si tu acelasi lucru.