| anonim_4396 a întrebat:

Sall, ce procesor si placa video pentru jocuri imi recomandati? dar nu prea scumpe pana in 300 lei

3 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Pana in 300lei? dar ce vrei sa joci? tarzan sau hercule? daca vrei jocuri 2008+ iti trebuie mult mai mult de 300 lei. o placa video decenta e minim 600 lei, si un procesor e cam 1000 lei (i7)

| Mih4IxD a răspuns (pentru badgirl22):

Nu vrei sa irosesc degeaba atatia bani?!

| badgirl22 a răspuns (pentru Mih4IxD):

Pai la 300 lei iei o placa video care-ti permite ff putin si un procesor slab. mai bine investesti (nu irosesti) in ceva mai bun pe un termen mai lung.