| anonim_4396 a întrebat:

Sallbig grin. As dori sa stiu si eu ce se mai aude despre ACTA si SOPA si PIPA, Am auzit ceva de genul ca ACTA a Fost semnat in secret de catre Emil Boc. Stie cineva ceva?

Răspuns Câştigător
| Heythere a răspuns:

Bunaa.Nici eu nu stiu foarte multe.Un amic de-al meu stie destul de bine laughing. Da asa este, a semnat.eu stiam de Basescu. Si totul duce la : a nu mai downloada gratis de pe internet, d ex:daca mergi in aeroport si ai laptop cu tine, sau telefon au permisiunea de a intra si a controla sa vada daca ai ceva inneregula.Si poti face 5 ani puscarie.amende etc.Deci, nu vom mai putea downloada gratis,twitter, facebook, youtube si cred ca si google-u vor fi interzise sau ceva de genu`.thinking Deci.mai pe scurt : Life it`s over. Fara net`winking.Nu stiu cat de bine te-am lamurit laughing.