| bogddan4you a întrebat:

Sall daca puteti sa ma ajutati am un blog creiat pe blogspot.com si as dori sa stiu daca pot sa pun video pe el adica un film din calculator va rog mult sa-mi raspundeti doar daca stiti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cont pe blogger.com... nu e complicat. Spune-ne unde te-ai împotmolit și te-ajutăm.

Video poți să pui pe YouTube, iar de acolo iei cod embed pe care poți să-l pui în postările tale pe blog.

O să arate cam așa: http://ghitab.blogspot.ro/2013/07/god-will-provide-lamb-michael-card.html

| bogddan4you explică:

Eu am inteles ce doresti sa spui dar eu vreau sa pun din cal video muzica mp3 nu video daca se poate din ccal si depe youtube de unde iau acel cod te rog sa-mi zici sami explici te-as fi recunascator pentru ce faci unde si cum uite idul meu anonim4you44 te astept acolo casa imi explici.