| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Sall! Deci am o intrebare laughing Deci..codul paginii mele e @+[374246866017450:0] si intrebarea e ce sa fac sau sa sterg ca in momentul cand pun o poza pe o pagina si vreau sa scriu sursa dar nu vreau sa imi apara linkul doar numele paginii si daca dau click pe nume sa ma duca la pagina respectiva. Sper ca m-ati inteles :* Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Pai,uite un exemplu, pagina mea se numeste eu si animalul meu. Daca tu vrei sa specifici ca poza este de pe eu si animalul meu, pui @ iar apoi numele paginii.Selectezi pagina care va aparea jos, sub scris si gata.Dar, daca vrei, mai poti si sa cauti codul in link si sa il pui asa @[codul:0]
Funda?