| anonim_4396 a întrebat:

Sallkiss
eu am un idhappyasea, si mi-am schimbat parola si ma uitatolaughinglaughinglaughinglaughing
si acum cand incerc sa o schimb sa mi-o fac la loc. dau jos la mess la forgot your password? si nu imi mai mere sa imi schimb parola.ma puteti ajutabatting eyelashesmultumesc >mult!big grin<
fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| darkhell217 a răspuns:

Daca sti cu exactitare datele care le ai pus cand ai facut id-ul da poti sa o recuperezi (data nasterii, tara, codul postal)