| IateyourCookie a întrebat:

Sall. i-am trimis unei persoane cerere de prietenie pe facebook...cum pot sa o anulez? funda promit

Răspuns Câştigător
| George212 a răspuns:

Intrii pe pagina celui ce i-ai trm cererea si sub lista lui de prieteni e o optiune cancel friend request. bafta!

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Nu cred ca mai poti anula cererea de prietenie, dar dupa ce acea persoana iti accepta cererea, tu o poti sterge din lista prietenilor.

| Mariusssss a răspuns:

Pai cauti persoana la friends. Daca ti-a dat accept o gasesti acolo si o stergi daca nu cauti persoana iar si ori o blockezi ori ai acolo optiune unde scrie ca ai trimis deja o cerere de prietenie anulezi sau ceva asemanator