| TudoricaRobert a întrebat:

Sall,joc metin2 hummer si am o problema, nu stiu ce bonusuri trebuie sa aiba razboinicul, ajuatatima va rog, dar sa imi spuneti in engleza cum se numesc bonusurile.Dau fundawinking!

7 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Doamne omule, exista atea tutoriale pe internet ca nu stii de unde sa alegi si apoi te exprimi si aiurea, de care bonusuri vrei, pvm sau pvp? Si apoi toate itemele se fac la fel la toate rasele difera doar bonusul care pune in valoare rasa respectiva : STR-warrior, INT-sura si saman si DEX-ninja. Din nou iti zic: CAUTA PE GOOGLE ca ai sa gasesti tutoriale pentru orice. Si exista categorie pentru jocuriwinking

| ZyReXe a răspuns:

Metin2 hammer poate am jucat acum vreo 7-8 luni nu mai joc metin ii pentru copii

Pai:1.in scut Immune(Rezistent, Anti)Unknown
2.Sa aiba mult Atack speed
3.chance unware sau Stun chance
4.Anti semi-peoples
5.Multa viata pv(HP, LP) toate inseamna viata
6.In sabie sa aiba Strength si poison
7.ca pietre daca faci de pvm fatala patrunzatoare si farmec
8.ca pietre daca faci pvp anti-sura.war.ninja(sau shaman depinde cati shamani is pe server)

Bafta!

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru ZyReXe):

Anti semi-peoples? rolling on the floor cu cine ai facut engleza? cu o piatra? rolling on the floor se zice half-humans (HH). Sunt curios cum faci tu fata pvp cu setu asta laughing La tine nu exista aparari de niciun fel. Mai bine lasa-te de metin, ca tutorial mai prost ca al tau nu cred ca exista oh go on

| ZyReXe a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Scuze ma jucam pe un mt nou facut de un prieten si era anti_peoples la half umans si serveru a aparut acum cateva saptamana 2-3 si inca corectam ce mai trebuie la el si joc mt de 3 ani si stai linistit ca is mai tare ca tine m-am lasat de ro de vreun 1 ca m-am saturat de jocu ala de cocalari si manelisti si tigani ca tine

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru ZyReXe):

Nu stiu ce iti veni sa ma caracterizezi ca fiind tigan si nu mai stiu eu ce adjective happy Si ca si-o facut prietenul tau metin nu e treaba mea, eu nu aveam de unde sa stiu, dar se vede clar ca nu esti cea mai desteapta persoana pe care am intalnit-o, altfel nu ai fi spus bazaconiile alea. Esti bota la limba engleza si crede-ma n-ai tu ani de viata cat am eu de metin, nu stii nici 30% din metin, chit ca joci sau nu de 3 ani. Asa ca nu te da expert la 12 ani ca mai ai de acaparat ceva cunostinte.

| ZyReXe a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Am 13 ani deci tu joci de 13 ani mt. tu chiar esti cu nivelu de intelingenta sub medie metinul a aparut in anul 2004 suntem in 2012 deci sunt 8 ani de cand a aparut metinul...ce ii mah cu limba engleza am facut meditatii 3 ani si sunt si la scoala la intensiv engleza... si stai linisti ca nu traiesc in sat.
Deci inainte de a comenta greselile altora prima data uita-te la greselile tale.

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru ZyReXe):

Faza cu varsta era o insulta ( pe care nu ma asteptam sa o intelegi) prin care sugeram nivelul tau de imaturitate happy Cat despre engleza, mai bine nu te laudai ca inveti la intensiv, mai ai de lucrat la limba.