| byencutzaloveanime a întrebat:

Sall! peste cateva saptamani e ziua prietenului meu. vreau sa ii cumpar ceva frumos. dar nu am nici o idee.
Poate ma ajutati voi cu cateva sugestii...

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un tricou haios si un lant de chei simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-840613

| вèiiiвiii a răspuns:

Depinde daca esti prietena lui ar trebui sa stii ce iiplacewinking...
Diverse mici atenti un ursulet o rama fosto in care sa pui o poza cu voi happy Ceav care sa ii aduca mereu aminte de tine day dreaming...
Succes :-x!
Fundabatting eyelashes?

| lovesunshine a răspuns:

Eu zic sa-i faci ceva special.Am vazut la un majorat ceva frumos.Tricouri cu jumatati de inima. Fata purta jumatatea de inima cu numele baiatului si baiatul jumatatea de inima cu numele fetei. Sper ca te-am ajutat!

| Miki_8881 a răspuns:

Poti sa incerci un parfum daca ii cunosti gusturile ...sau poti sa ii iei pur si simplu un obiect de care sa isi aminteasca si peste cativa anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ce la ceva ce stii ca isi doreste foarte mult, un joc, un CD cu muzica, ceva. poate ii atasezi si o felicitare draguta cu niste urari facute din suflet (de obicei, majoritatea persoanelor apreciaza lucrurile de genul asta). oricum, in final sigur va fi bucuros sa primeasca ceva de la prietenii lui big grin