| Laya a întrebat:

Am si eu o mica problema: in curand va fi ziua prietenului meu si sincer nu am nicio idee ce as putea sa-i fac cadou.
Nu vreau sa-i cumpar ceva anume, vreau sa fac un lucru nebunesc, ceva ce nu a mai primit si-si va aminti mult timp, chiar ma gandisem la ceva, dar vreau si alte pareri...
Multumesc frumos:*!

3 răspunsuri:
| aFurisit a răspuns:

La ce te ai gandit? ca m ai facut curios, ce imi oferi de ziua mea?batting eyelashes

| Laya explică (pentru aFurisit):

Pai, avand in vedere faptul ca prietenul meu sta-n tara si eu nu, va fi mai greu sa pun in aplicare lucrul la care m-am gandit. Ei bine, de ziua lui voi veni in Romania, iar el va veni sa ma ia de la gara din Timisoara (niciunul dintre noi nu suntem din TM, dar ne vom intalnii acolo). Ma gandisem ca poate pot suna la administratia publica din Tm, poitie, primarie si la tot ce trebuie, pentru a putea sa pun, in drumul spre autogara, cateva panouri publicitare cu un mesaj de dragoste si un "la multi ani"...
La asta ma gandisem eu, nu stiu daca voi reusi, dar sper din suflet sa iasa ceva fain.big grin

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Pai ce pasiuni are? fai o farsa cu politia cu mascati ceva ceva de genu no o va uita usor laughing)) iti garantez +o sampanie un tort si totul e ok