| AnneIsHere a întrebat:

Sall scuze categoria! Am o problema groaznica azi am luat un 3 la mate si un 7 la romana... Nu stiu de ce am scazut foarte mult eram a 2-a din clasa si am inceput sa iau note de 8si de 7 ce sa fac ca sa-mi revin? De invatat invat foarte mult.Please Help me! crying

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna @ZuuZZuu.

Nu este vina ta ca ai luat notele astea, din moment ce inveti foarte mult. Este vina profesorului pentru ca nu stie sa explice. Vorba profesorului meu de muzica " daca un copil nu a inteles la o lectie, este normal ca profesorul sa-i explice foarte bine, pana intelege. Asta este obligatia profesorilor "

3 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Incearca sa iei materiile de la cap la coada si fii mult mai atenta la lectii succes la invatat te pup ^^

| misita a răspuns:

Incearca sa fii mai atenta la lectii, nu e nimic daca ceva nu intelegi incearca si mai intreaba odata sau roaga sa ti se mai explice, nu e nimic grav daca ai luat note putin mai joase totul o sa fie bine i se poate intampla oricui, inceraca si depune mai mult efort sper ca iti va reusi. Daca iti reuseste spune-ne si noua daca nu mai cere sfaturi.