| vlad_6144 a întrebat:

Sall. se mai poarta esarfele shemagh? esarfe arab.si daca da ce culoare merge la un tricou alb si niste blugi negriwinking?

Răspuns Câştigător
| Catalina20 a răspuns:

Da,se poarte.Din moment ce tu te simti bine in lucrul respectiv si te avantajeaza, poti incerca orice lucru ti-ar placea, poti aborda aceea culoare care te face p tine sa te simti bine... avand in vedere ca albul si negrul sunt non-culori nu vad care ar fi problema in a pune o pata de culoare, ba chiar acea culoare preferata de tinehappy. INDRAZNESTE!