| bianca_9810 a întrebat:

Sall:* statusuri funny?

Răspuns Câştigător
| bunny112 a răspuns:

1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.

2. Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi

3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

8. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10.Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

11. Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

12. Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

13. Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

14. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

15. Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.

16. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

17. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

20. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

22. De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si si zbori?

23. Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?

24. Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 as pastra-o pentru sentimente.

25. Fac baie…. cu rechinii…. nu cu rinichii chelule! cu rechinii"

Citeste restul acestui articol ->> inca 25 statusuri

26. Lasa ca daca vreau sa vb. te caut eu! "

27. Hai sa dam mana cu mana…………… sa facem mai multe maini!"

28. N-am status

29. Ce status de ***** am!

30. Ce status de ***** ai!

31. Te uiti ca prostu’ la statusu’ meu" sau mai adaug "ca e albastru www."

32. sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exac mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "

33. imi infig cuie in plamani

34. FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUCUMCITESTE

35. Este bine sa lasi bautura…insa rau este sa uiti unde ai lasat-o

36. Singura, fata in fata cu noptile si cuvintele.

37. Muzica e refugiul sufletelor pe care le-a ranit fericirea

38. Fiecare gand ar tb sa aminteasca stingerea unui suras.

39. o sa mori bah puta ascultandu-l pe gutza

40. Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

41. Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma

42. Mai am 3 zile si mor

43. plecata la dus…daca vrei sa vb cu mine…te astept…opss!…asteapta-ma ca vin imediat.

44. Nu ma deranjati de la mancare ca musc

45. join the dark side…. we have cookies

46. I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

47, *** is good, *** is funny, All the people *** for money, if u think *** is funny, *** yourself and take the money!

48. mah gandesc la nemurirea sufletului.

49. Daca mi-ar suge Dracula sangele s-ar imbata

50. Barca p valuri pluteste usor, mi-a intrat apa-n calculator

4 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

ce face o vampiroaica singura in desert?
...asteapta sa-i vina ciclul

asta vara de Craciun
m-am suit intr-un alun,
am mancat atatea mere de m-am saturat de pere
a venit stapanul lui si m-am dat jos din gutui
ce? Doar nu-i ciresu lui...

| bunny112 a răspuns:

1. Cine se trezeste de dimineata…caska toata ziua!
2. Cine rade la urma…inseamna ca nu s-a prins de gluma"
3. Cel mai haios status al meu a fost :" Je m-en fiche….p`acoperish"
4. Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma kheama!
5. Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel care-si tine gura!
6. Daca nu reusesti din prima, adio sarituri cu parasutaaaaaa...
7. Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…
8. Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresitta!
9. Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!
10. Daca Curvele Si Jmekheri Ar Fi Fosforescenti... Campulung Moldovenesc Ar Fi Las Vegas
11. Opriti planeta... vreau sa kobor...
12. Daca esti invizibil, poarta-te ca atare!
13. Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
14. Ma cheama Bogdan, dar prietenii imi spun BA!
15. Ma culc la ora 22:00, ma trezesc la ora 6:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie...hmmmm
16. Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos…
17. Am un cap perfect patrat!
18. Angajez CLOWN. Rog seriozitate!

| PinkSugar a răspuns:

Probleme cu ochii
- Dom' doctor, cred cã am probleme cu ochii.
- De ce credeti asta, domnule?
- Pãi, de cînd m-am cãsãtorit nu mai vãd un ban prin casã.
Ultimele luni
Ce faci atunci cand iti spune doctorul ca ti-au mai ramas 6 luni de
trait?
- Te duci si le petreci cu soacra - vor fi cele mai lungi zile din viata
ta...
Barbat sau amant ideal
Barbatul ideal e cel care, atunci cand isi
gaseste nevasta in dormitor cu amantul, spune:
- Nu va deranjati, continuati!
Amantul ideal e cel care mai poate sa continue...
Un frizer amabil
Frizerul il intreaba pe client :
- Cum sa va tund ca sa fiti multumit?
- Gratis!
Nu stiu daca este ce ai vrut tu dar sper sa fie... funda?

| DreamyLife a răspuns:

Poi uite cateva: Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Ma uit la luna, te vad pe tine, ma uit la soare, te vad pe tine, ma uit in departare, te vad pe tine, DA` da-te dracu din fata mea odata!

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?

m-am gandit la statusu` asta toata ziua

cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi

Vrei sa te injur?
Sa'mi bag inima in pieptul tau,sa'mi sugi sufletul si toata iubirea pe care ti'o port!
Sa te omor cu iubirea mea, sa te ia dragostea mea, sa ma fugareasca cu tine.
Auzi? Sti ceva?
Ia mai du'te in sufletu meu ca m-ai facut sa te iubescphbbbbt

hei am ceva ciudat in calculator.ah era poza ta

Si cam atat ca m-am plictisit laughing:X