| Rennata a întrebat:

Cine imi da si mie niste statusuri amuzante si funny?

Răspuns Câştigător
| AnnaMaryaDenysa a răspuns:

Buna uite aici niste statusuri! Beau bere… sa-l fac sprit pe Jack Daniel`s "

" Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! "

" Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "

" Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?! "

" Play your music, play it so loud that nobody could sleep…NOISE MAKER! "

»" Fac cinste plateste vecinu! "

»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "

»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "

»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "

»" Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "

»" Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "

»" Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "

»" Nicaieri nu-i ca acasa dar mai bine-i la HOTEL! "

»" Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "

»" Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "

»" Mi-am aprins becu sa sting lumina… "

»" Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are… "

» " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

» " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "
Funda?

9 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Fiecare femeie poate e o regina pentru iubitul ei, insa pentru tatal ei va fi mereu o printesa!

Statusuri
Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!

Statusuri
Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Statusuri
Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.

Statusuri
Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni

Statusuri
Telefoanele acum sunt din ce in ce mai subtiri si destepte - iar oamenii invers...

Statusuri
Cand barbatul o face pe femeie sotia lui - acesta este cel mai mare compliment pe care il poate face vreodata si ca de obicei e ultimul

Statusuri
Aleg raul pentru binele meu

Statusuri
Pe unii oameni trebuie pur si simplu sa-i cuprinzi de gat... cu o franghie

Statusuri
- Ce striga un profesor de informatica cand se ineaca? - F1! F1! F1!

Statusuri
Regulile pe trecerea de pietoni. Verde - mergi, rosu - fugi!

Statusuri
Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile... In prezent lipsesc hainele!

Statusuri
Am hotarat sa duc un mod sanatos de viata - mi-am cumparat bicicleta, acum dupa tigari si bere ma duc cu bicicleta

Statusuri
Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza

Statusuri
Tot ce se spune după a 5-a bere, se numeşte scurgere de informatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-ne nou Prea-Mărite Internet, Google-ul cel de toate zilele...

| AnnaMaryaDenysa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa zic...thumbs down

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnnaMaryaDenysa):

Continuă rugăciunea.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat
| psawyer a răspuns:

Unii băieţi sunt ca şi copacii, le ia o veşnicie să se maturizeze!

Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.

Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni

Telefoanele acum sunt din ce in ce mai subtiri si destepte - iar oamenii invers...

Aleg raul pentru binele meu

- Ce striga un profesor de informatica cand se ineaca? - F1! F1! F1!

Regulile pe trecerea de pietoni. Verde - mergi, rosu - fugi!

Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile... In prezent lipsesc hainele!

O vezi? E fericită! Ştii de ce? Pentru că a învăţat că fraierii nu merită!

Dar-ar naiba dragoste in tine ca te tii numai de mine...

Cum se cheama un barbat inteligent, sensibil si aspectuos? Un zvon!

Ai o harta? ca m-am ratacit in ochii tai...

Dragă somnule, te uram când eram copil, dar acum am descoperit că îţi port o dragoste sinceră

Am observat ca pana si cei care spun ca totul este predestinat si ca nu putem schimba nimic... se uita in stanga si-n dreapta inainte sa treaca strada.
Funda? :*

| Blondutza_Deea_1992 a răspuns:

Poti sa te uiti aici eu Le-am scris!
http://fujdzfjhfgsjvgdkjdklfdl.blogspot.ro/

| Rennata explică (pentru Blondutza_Deea_1992):

Mersii sunt duperbe m-am uitat si pe blogul tau si avem multe in comun si cu muzica si cu filmele
:*love struck Wowhappy