| paulyta a întrebat:

Sall.Sunt blonda dar spre shaten cu ochii albastri si nu sud deschisa la piele si nu am pistrui. Daca m-as vopsi bruneta credeti ca as arata mai bine?

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E posibil. Încearcă dacă asta îţi doreşti.happy

| madalicious a răspuns:

Daca ai culoarea deschisa la piele vopsinddu-te bruneta nu vei face decat sa accentuezi culoarea tenului care va parea mai alba si vei arata cam ca o papusa avand si ochii albastri. happy
Sunt sigura ca fiind bruneta vei arata mai matura, si mai bine.