| paulyta a întrebat:

Sall.Sunt blonda spre shaten si am ochii albastri dar nu am un ten deschis si nici prea inchis si nu am pistrui.Credeti ca daca m-as vopsi bruneta as arata mai bine?

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu cred ca ti'ar sta bine vopsita bruneta cu nuante de albastru adica, care tinde spre albastru.Ai grija sa ai hainele, accesoriile, machiajul toate colorate ca sa nu arati ca Morticialaughing.

| Bianca_3626 a răspuns:

Si eu sunt tot la fel ca tine dar mama imi spune ca as arata Ca"Morticia"laughingstii ulaughingdar sunt multe fete ca ten deschis si brunete dar sincer arata ca niste pitzisaddeci mai bine roscata sau blonda blonda sau si mai bine deloclaughing

| Lorelai a răspuns:

Incearca cu un nuantator negru prima data, sa vezi daca ti-ar place cum iti sta.