| Rafaela1 a întrebat:

Sall T.p.u! Deci... am 1.71 si 60 kg, stie cineva o dieta eficienta? (as vrea sa slabesc vre'o 15 kg)Merciii! kiss

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Poi, singura dieta eficienta e sport big grin 2 L de apa, mancare slaba in calorii, fara grasime, fara fast-food, dulciuri si ultima masa inainte de ora 18! Succes!;*

6 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

De ce vor toate fetele sa aiba 2 bete infipte-n fund? Serios la 1.71 si 45kg ai parea anorexica.

| Voidwithin a răspuns:

15kg e prea mult e normala greutatea asta la inaltimea ta, du-te la sala si slabesti sanatos, nu bea apa in timpul antrenamentelor, fa sauna nu manaca carbohidrati, manaca carne fructe si legume.

| Ilinka10 a răspuns:

Nu manca dupa 18:00, sport mult, ceaiuri, iaurturi, si fara paine si dulciuri:* bafta

| AlyAleksandra a răspuns:

Eu una manac doar un ou fiert dimineata, nu mananc dupa ora 19 si nu mananc dulciuri.Merg o ora pe zi pe jos. Vorbesc serios chiar functioneaza...eu am inceput sa slabesc. Poti incercakisswinking

| Smilelifeisbeautifull a răspuns:

Cea mai buna dieta e sportul happy incearca pe cat de mult posibil sa nu mananci paine < in special alba > si sa bei 2l sau mai mult de apa de pe zi... bafta!