| YoYo a întrebat:

am 12 ani si 1, 52. Credeti ca e mica inaltimea asta pentru varsta mea?(adica dc mai intreb ca stiu.) Credeeti ca pan la 14(ca am auzit ca la 13-14 ani cresti destul de mult) pot ajunge la o inaltime de 1, 65 sau mai mult?

Răspuns Câştigător
| SomeBody12425356 a răspuns:

Fi atent aici.Baietii cresc normal un timp dupa care incep sa creasca repede si fetele au un singur ritm.Adica 1, 65 e o inaltime pentru 14-15-si chiar 16 ani deci nu te ingrijora. 1, 52 e destul dar ai sanse sa ajungi la 1, 65 chiar si la 13 ani.

5 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Stai linistit ca o sa mai cresti.eu am 19 ani si am 1, 60 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna zic eu...

| robben a răspuns:

Da poti sa cresti foarte mult pana atunci

| vicky7 a răspuns:

Am un prieten care la 11 ani era 1 metru si`un snitel.laughing). si acum are 15 ani si are peste 1. 65. sau sunt altii care raman scunzi. depinde de organism.thinking de ex basketball`u te inalta. daca iti place acest sport poti sa incepi sa-l practici.winking.

sper ca ti-am fost de ajutor.happy.

bb.:*

| alexandraind a răspuns:

Aaaa la varsta de 12 ani sa ai... cm nu-i bine de loc un vecin de-al meu are 14 ani si 2 metri iti dai seama?