| anonim_4396 a întrebat:

SAll TPU! Am 13 ani si am fost la ziua unei colege unde ne-am jucat sticuluta xD.Erau mai mult fete din clasa acolo care le cunosc din clasa 1. Dar o fata care s-a mutat din clasa a6-a mi s-a parut mai interesanta xD si cred ca m-am indragostit de ea. EU stau in spatele ei in banca cu alta fata iar ea sta cu prietena ei cea mai buna xD.AM incercat sa stau cu ea,sa ne jucam, sa radem chesti din astea...M-am purtat frumos, am ras la glumele ei, am laudat-o si in final as vrea s-o intreb daca ar vrea sa fim prieteni xD.Cand vorbeste cu mine, se uita drept in ochii mei ca si mine pe deasupra.Am vrut astazi sa o intreb dar fetele m-au imi trebat asa tare daca imi place de ea...si m-am panicat ca un copil mic. AU trecut de abia trei zile ar trebui sa mai astept pana dupa vacanta? Dar m-am gandit ca atunci poate o sa apara altcine-va si ar fi pacat xD
Ceva indicati sa mai fac in plus ar fi bune...
P.S tin sa mentionez ca nu arat ca o ciuma, si mi-au spus niste fete de clasa a 10-12-a chestia asta si banuiesc ca ele gandesc altfel laughingAcum suntem clasa a7-a deci ne cunoastem de 2 ani

1 răspuns:
| 98Gabriela a răspuns:

Nu te grabi. vorbeste dulce cu ea fa-i complimente frumoase fa asa ca sa o atragi..Ca sa-i placa de tine