| FlorynFlOo a întrebat:

Sall TPU, am 14 ani si am o intrebare.Ce crema pentru față imi recomandati? Am fata zdronturoasa mai ales nasul deoarece mi sa ars deseori vara trecuta si am avut si am coșuri (acum mi se trag deoarece se face cald afara si folosesc crema de coșuri) Deci vreau o crema pentru puncte negre si care sa faca pielea foarte fina ( doar daca ati utilizat vreo crema, din experienta personala) si care sa nu depaseasca 30 lei. Funda celui mai explicit răspuns. Multumesc pentru intelegere! Nu stiu daca e bună categoria dar in fine rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Incearca crema hidratanta cu argila de la aslavital

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu folosesc doar creme naturale.Pentru ca nu-mi plac chimicalele puse in toate produsele minune de pe piata.
Acum nu stiu cat de mult te va ajuta, nu am cosuri sau semne pe fata.O folosesc doar pentru hidratare.
http://vegis.ro/......86896.html

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Sunt foarte multe creme bune pe piata dar eu iti recomand cremele de la Cerave. Sunt foarte hidratante si hranitoare. Daca nu stii de unde sa le achizitionezi o poti face de aici: https://kupoane.ro/store/notino/. Pe langa reducerile obisnuite vei avea parte si de un cod transport gratuit notino.

| Bizzyraperul a răspuns:

Eu ati recomand Nivea este foarte buna ..inprospateaza,tonifieaza,hidrateaza tenul plus ca te scapa de riduri