| Andreutzzzya a întrebat:

Hey!
La 14 ani, ce solutii pentru corp credeti ca sunt potrivite?
Ma refer la:
- solutie de curatat fata ( pentru puncte negre si impuritati, dar nu ma refer la cosuri, deoarece pentru cosuri am o alta crema speciala recomandata de dermatolog)
- crema de corp ( dupa baie, sau in fine nu neaparat dupa baie, depinde de crema, care sa iti hraneasca pielea, sa ti-o faca mai catifelata si alte "avantaje" ca sa zic asa laughing )

Multumesc anticipat pentru raspunsuri! happy

1 răspuns:
| meowlis a răspuns:

Incearca produsele Garnier sau cele de la Avon. Poti gasi si in farmacii, nu chiar de la Avon, dar sunt bune.