| CowboyxD a întrebat:

Sall TPU am 15 ani 180m si sunt baiat. Cit as putea sa cresc in inaltime pina in 2014 01.01?

1 răspuns:
| ImiUrascViata a răspuns:

Pai corpul uman se dezvolta in aceasta perioada inca pana pe la 18 ani iar oasele cresc in lungime si in grosime pana la 25 de ani o.o deci banuiesc ca daca ai sa cresti precum mine o sa cresti c-am 6-8 cm sau mai putin depinde si de alimentatie sporturi multi factori tongue asa ca nu iti pot spune cu exactitate decat o simpla presupunere daca ai sa cresti ca si mine. M-am dat pe mine ca exemplu deoarece pe a 8 a aveam 1.86 si tu daca ai 1.80 cred ca si tu vei putea atinge inaltimea de am avut-o intr-un an.