| CowboyxD a întrebat:

am 15 ani si 8 luni 1.80m si sunt baiat. Cit as putea sa cresc in inaltime pina in 2014 01.01?

4 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Depinde de gena lu tactu sa a lu maicata, degeaba ne intrebi pe noi, dude.....sau in functie de sporturile pentru crescut pe care le faci (basket, handbal sau volei) sau in functie de cat de mult fumezi. Majoritatea fumatorilor se opresc din crescut la varsta la care s-au apucat de fumat, sau mai cresc extrem de putin.

| mickidutza a răspuns:

Baschetul te va ajuta mult

| EuDOarSieu a răspuns:

Salut. si eu am 15 ani si aproape 6 luni. am aproape 1.80 si eu. mai poti creste maxim 10-15 cm in timp pana la 18 ani nu peste noapte. Funda?happy

| Stanescu_Claudiu_1989 a răspuns:

Stai atarnat de bara cate 4 ore pe zi... o sa cresti intr-un an cat altii in 10