| Ionescu417 a întrebat:

am o MARE problema imi place mult de o colega de clasa dar nu stiu cum sa ii spun si nu stiu nici daca ia ma place.In ultimul timp am stat mai mult in preajma ei si am inceput sa vorbim mai mult dar eu sunt mai rusinos ce sa fac.Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ar fi bine daca ar vedea ce bine cunosti limba romana; spune-i pana nu ti-o sufla altul

| apocalipsa25 a răspuns:

Acum ar trebui sa-i spui ce simti si astfel vei afla daca ei ii place de tine