| SuNNNShINe a întrebat:

Am o prietena si minte destul de des si s-a certat rau cu mama ei din cauza asta... Ce sa faca ca sa o ierte?

Răspuns Câştigător
| katycc a răspuns:

Spune-i ca nu este frumos ce face.si ca oamenii din jur nu o sa o mai creada prea mult timp daca va continua asa
cat despre mama ei cel mai bine ar fi ca prietena ta sa-si ceara iertare si sa promita ca nu o va mai mintii

1 răspuns:
| Tropkilla a răspuns:

Singurul lucru pe care l-ar putea face prietena ta e sa ii cumpere un buchet mare de trandafiri si sa isi ceara scuzebig grin.IMI sai funda?