| emiliman a întrebat:

URGEENT! m-am certat foarte tare cu mama, ce pot sa-i spun ca sa ma ierte?

2 răspunsuri:
| Mоиica a răspuns:

Stai linistita, arata si tu putin ca iti pare rau...Stii.o mama iarta mereu dar niciodata nu uita. happy
Succes.happy

| Smalzeero a răspuns:

Du-te langa ea, imbratiseaz-o si zi-i ca iti pare rau(insa fi cat de serioasa si sincera poti)... apoi intreab-o daca vrea sa discutati despre respectiva problema si daca vrea, explica-i de ce ti-ai iesit din fire(daca tu ai fost cea care si-a iesit din fire)sau explica-i mai bine problema care a facut-o sa isi iasa din fire(daca ea a fost cea care s-a enervat mai tare)...