| analfabet1234567 a întrebat:

SALL TPU! Am o problema... si nu stiu ce sa fac cand intru in metin 2 ro imi scriu contul si intru ma doate din metin si imi apare o iconita si scrie : HACL_SHIELD DETECT_GAME_HACK si dupa aia scrie C:\WINDOWS\system32\LUXYVYN\AUM.001 Nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma va dau FUNDA! vreau o explicatie. MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Uite singura solutie:

Te duci acolo unde ai instalat jocul.
Bifezi toate folderele si fisierele.
Apesi pe Shift si Delete (ambele odata)

Ai sa-mi multumesti mai tarziuwinking

| Nu_Mai_Mult_Edy_1987 a răspuns:

Se poate ca jocul sa aiba un anumiit hack! descarca-l din nou si reinstaleaza-l! FUNDA?