| cosminmessi14 a întrebat:

Am o problema nu imi merge metin2ro.Cand intru in caracter imi apare DETECT_GAME_HACK C:\Windows:\System32\IGLHSB\NWC.exe.ce trebuie sa fac ca sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| cavalerul11 a răspuns:

Simplu lasate de ro si apucate de Mario bay bay mi-e foame acum laughing

12 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

E simplu... scrie chiar in contextul problemei :
intrii in partitia C folderul Windows, folderul System32, folderul IGLHSB si dai delete la NWC.exe. daca nu mai ai injectul nu o sa mai apara mesajul de detectie happy logic.

bafta!

| emi1998 a răspuns (pentru Meheツ):

Realizezi că file-urile din system32 nu trebuie modificate, nu?

| cosminmessi14 explică:

Problema e ca nu gasesc fisieru ala am gasit doar iglhsip32.dll si nici asta nu e folder

| cosminmessi14 explică:

Emi atunci imi spui te rog cum rezolv problema? ca dau funda

| Meheツ a răspuns (pentru cosminmessi14):

Bifeaza la optiuni folder aia cu "view hidden files and folder"am uitat sa precizez dar credeam ca sti happy

si emi, respecta batranetea copile!

| cosminmessi14 explică (pentru Meheツ):

Nu stiu unde e option folder poti sa fi mai explicit deci dau pe my computer si dupa unde dau?

| Meheツ a răspuns (pentru cosminmessi14):

Nu neaparat my computer ai acolo la folder Organize > Folders and search options > View. si bifezi casuta de care ti-am zis

| cosminmessi14 explică (pentru Meheツ):

Am gasit am bifat casuta tot nu merge...

| cosminmessi14 explică:

Alta solutie?

| Chinezu76 a răspuns (pentru cosminmessi14):

Dezinstaleaza metinul si scoate hacurile(daca ai?). Apoi intra unde a fost instalat si sterge tot ce a mai ramas din Metin. APOI dai restart si pe urma reinstaleaza.si apoi va merge sigur.

| Chinezu76 a răspuns:

Foarte simplu reinstaleaza metinul si scoate hacurile(daca ai?)..si apoi va merge sigur..alceva?

| cosminmessi14 explică (pentru Chinezu76):

Am reinstalat de 1000 de ori si nu am hack si tot nu merge