| IceSnow a întrebat:

As avea o intrebare, la inceputul clasei a 9a se dau niste teste la toate materrile As vrea sa stiu daca acele teste le ia in considerare si le trece in catalog! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Nu. Notele acelea nu se trec. Testele se dau pentru a vedea profesorii nivelul de pregatire al elevilor la inceput de clasa a 9a. Succes la teste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, notele de la acele teste nu se trec in catalog. Ele se dau pentru ca profesorii sa vada la ce nivel este fiecare elev.

| EUReKa a răspuns:

Notele a`r trebuii sa fie confidentiale si, nu, nu se trec in catalog, acum depinde de profesor, daca el vrea sa puna nota, o pune

| numbus a răspuns:

Teoretic nu. Anul trecut nu s-au trecut, insa depinde de mofturile fiecarui profesor. unii profesori le trec din lipsa de note..sau pentru ca asa li se pare corect. Oricum, profesorii o sa te anunte daca le vor trece sau nu. Deci keep calm si bucura-te de ultimele zile de vacanta! o zi buna!