| EmZoTeck a întrebat:

Sall tpu.As dori si eu daca e posibil sa fac mapele din nfs most wanted ca cele din romania ca am vazut un video pe youtube cu acest lucru dar na lasat link de download dau funda.Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Rush a răspuns:

Depinde ce harti, daca te referi la alea de blacklist e foarte greu sa le faci eu abia am facut 2 sau 3, dar la free roam poti sa faci foarte usor, da-mi id-ul tau si funda si iti dau patchul si ce mai trebuie